İştiraklerimiz

Çamlıca Kültür ve Yardım Vakfı’nın, hizmetlerinin kalitesini arttırarak devam ettirmek için gelir sağlayan ve aynı merkezden idare edilen iştirakleri bulunmaktadır. Bilgi ve teknoloji temelli büyümeyi hedefleyen bu işletmeler aynı zamanda istihdam oluşturmakta ve ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

Dikili Çiftlik A.Ş.

2005 yılında İzmir’in Dikili ilçesinde faaliyete başlayan Dikili Çiftlik A.Ş.; tarım ve hayvancılık sektörünü yakından takip ederek, kaliteli, izlenebilir ve ulaşılabilir kırmızı et üretimini modern tesislerinde sürdürmektedir. Üretim kapasitesi her yıl artmakta olan Dikili Çiftlik A.Ş. bünyesinde bulunan; Kırmızı Et markası ile raf ömrü uzun, her türlü kalıntıdan arındırılmış, çiftlikten çatala izlenebilirliği sağlanan, sağlıklı et ve et ürünlerini pazara sunmaktadır.

Dikili Çiftlik A.Ş. InVitro Fidan markası adı altında yıllık 3.000.000 adet klonal meyve anaçları, meyve çeşitleri ve süs bitkileri üretimi yapmaktadır. Türkiyenin ilk özel sektör bitki doku kültürü laboratuarına sahip olan InvitroFidan, yapılan yeni yatırımlar ile ülkenin en büyük tarımsal biyoteknoloji işletmelerinden biri haline gelmiştir. InvitroFidan bünyesinde tam otomasyonlu, içinde sulama, gübreleme, ısıtma ve soğutma sistemlerinin olduğu bitki doku kültürüne özel, 5 bin metrekare yeni cam sera tesisi ve 5 bin metrekare mikroaşılı fidan üretim serası bulunmaktadır.
( www.invitrofidan.com )

Dikili Çiftlik A.Ş.’nin sahibi olduğu Amphora markası ile işletme bünyesinde yetiştiriciliği yapılan zeytin ağaçlarından elde edilen ürünlerden sağlıklı ve uluslararası standartlarda sofralık zeytin ve zeytinyağı üretilerek, yurtiçi ve yurtdışı pazarına sunulmaktadır.

Resport Restaurant Pastacılık Org. Toplu Yemek San. ve Tic. A.Ş.

Yerli ve milli sermaye ile 1994 yılında kurulan Resport Catering, Türkiye genelinde kurumsal müşterilerine hergün 40.000 kişilik yemek hizmeti sunmaktadır. Sektörünün en büyük şirketlerinden biri olan Resport Catering, çalışanlarının benimsediği “sağlıklı beslenme önceliklidir” ilkesiyle, kaliteli, sağlıklı ve prestijli üretimler gerçekleştirerek müşterilerine “ne yediğimi biliyorum” hissini yaşatmaktadır.
( www.resport.com.tr )

Resport Restaurant Pastacılık Org. Toplu Yemek San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde bulunan;

Sağlıklı Lezzetler; Sağlığına ve damak tadına düşkün, kilosunu korumak veya kilo vererek daha sağlıklı yaşamak isteyenlere özel adrese teslim bireysel yemek hizmeti sunmaktadır.
(www.sagliklilezzetler.com)

Resport Exclusive; Kurumların ve bireylerin ihtiyaç duyabileceği davet, toplantı, açılış, iftar yemeği, kurumsal piknik gibi bir çok organizasyonda yemek üretimi, etkinlik hazırlığı ve sunumunu gerçekleştirmektedir. Ayrıca yemek hizmetlerine ek olarak düzenlediği eğlence organizasyonları ile çocuklara özel gösteriler, balonlu süslemeler, çocuk ve yetişkin etkinlik alanlarıyla organizasyonları daha eğlenceli ve unutulmaz hale getirmektedir.
( www.resportexclusive.com)